Kočárek Mon Premier Poupon Bébé Corolle se skládací stříškou pro 30 cm panenku od 18 měs

Popis produktu

Objevte spolu s námi absolutní novinku v našem eshopu, kterou si okamžitě zamilují nejen děti, ale i vy, rodiče. Jedinečný kočárek Mon Premier Poupon Bébé z dílny francouzské značky Corolle nesmí chybět žádnému malému rodiči, který se stará o panenku Corolle. Překrásný kočárek se skládací stříškou děti od 18 měsíců potěší originálním designem s nádhernou potiskem a dokonale propracovanými detaily. Růžový kočárek je vytvořen pro panenky Corolle s velikostí 30 cm, je velmi lehký a manipulace s ním bude pro děti opravdu jednoduchá. Kočárek s celkovou výškou 54 cm dětičky zároveň využijí i jako chodítko a pomocníka při prvních krocích. Díky výjimečnému kočárku Mon Premiere Poupon Bébé bude hra s panenkou Corolle nezapomenutelná a dětem přinese množství nových zážitků a krásných vzpomínek.

S tímto krásným kočárkem Corolle se nyní mohou děti vybrat na procházku vždy ve společnosti své panenky. Dokonale propracované detaily tohoto kočárku a prvotřídní materiály příjemné na dotyk zpestří každou hru s panenkou, která rozvíjí dětskou fantazii, ale i komunikační schopnosti. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mj poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • kočárek pro panenku Corolle
  • se skládací stříškou
  • od 18 měsíců
  • pro panenku s velikostí 30 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu54*26*33 cm
Celková výška54 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvarůžová
Vhodné pro panenku30 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...