Kočárek Umbrella Stroller Mon Grand Poupon Corolle skládací pro 36-42 cm panenku od 24 měs

Popis produktu

Objevte spolu s námi absolutní novinku v našem eshopu, kterou si okamžitě zamilují nejen děti, ale i vy, rodiče. Jedinečný skládací kočárek Umbrella Stroller z dílny francouzské značky Corolle nesmí chybět žádnému malému rodiči, který se stará o panenku Mon Grand Poupon Corolle. Překrásný skládací kočárek potěší děti od 24 měsíců originálním designem s nádherným potiskem a dokonale propracovanými detaily. Kočárek je vytvořen pro panenky Corolle s velikostí 36-42 cm, je velmi lehký a manipulace s ním bude pro děti opravdu jednoduchá. Kočárek má celkovou výšku 63 cm a jeho obrovskou předností je fakt, že se dá velmi jednoduše a rychle složit a opět rozložit. Manipulaci s ním bez problémů zvládnou i děti, které tak mohou v kočárku vozit panenku od rána do večera. Díky výjimečnému skládacímu kočárku bude hra s panenkou Corolle nezapomenutelná a dětem přinese množství nových zážitků a krásných vzpomínek.

S tímto krásným skládacím kočárkem Corolle se nyní mohou děti vybrat na procházku vždy ve společnosti své panenky. Ta bude v kočárku připoutána bezpečnostním pásem, takže si může jízdu užívat bez obav. Složený kočárek se uzamyká bezpečnostními prvky, takže během hry vašim dětem nehrozí žádný úraz. Kočárek pro panenku s rozkošnou potiskem se dá složit, takže nezabírá téměř žádné místo a navíc je velmi lehký. Dokonale propracované detaily tohoto kočárku a prvotřídní materiály příjemné na dotyk zpestří každou hru s panenkou, která rozvíjí dětskou fantazii, ale i komunikační schopnosti. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mj poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • skládací kočárek pro panenku
  • od 24 měsíců
  • pro panenku s velikostí 36-42 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu63*28*45 cm
Celková výška63 cm
Celková délka45 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvarůžová
Vhodné pro panenku36 - 42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...