Kočárek pro panenku Baby Nurse Smoby sportovní (rukojeť 63 cm)

Popis produktu

Sportovní kočárek pro panenku Baby Nurse je stabilní a pevný kočárek pro panenku vhodný pro holčičky již od 18 měsíců. Je proveden v hezké barevné kombinaci tlumené modré a bílé barvy s růžovými doplňky a zeleným lemem, který ho nezvykle oživí. Je to velmi užitečný doplněk pro děti, který dítě může používat jako klasický sportovní kočár. Pod sedadlem je velký úložný prostor, kde si dítě může uložit doplňky nebo jiné hračky. Výška rukojeti kočárku pro děti je 63 cm. Kočárek pro panenky je vhodný pro cca 42 cm velkou panenku.

Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového kočárku. Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupi, převlékají, krmí, uspávají nebo kočárku. Kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku. Rozměry kočárku pro děti Baby Nurse jsou 60*50*62 cm.

Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se maminku a přitom napodobuje dospělé. Může se tak vytvořit skutečný vztah. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*50*62 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.