Kočárek pro panenku Peppa Pig Smoby bugina (49 cm rukojeť) od 18 měsíců

Popis produktu

Dětský kočárek pro panenku Peppa Pig je stylový kočárek od francouzského výrobce Smoby. Dívčí kočárek má něžné růžové odstíny, sedací část je bílá s jemným barevným potiskem a obrázkem pohádkového prasátka Peppa Pig. Prasátko Peppa je roztomilé chrochtající zvířátko, které svými každodenními příhodami baví nejmenší děti na televizních obrazovkách již několik let. Děti zajímá hlavně hrou barev a poznáváním světa spolu se svými zvířecími kamarády a nejedna malá holčička touží právě po kočárku pro panenky s takovým motivem. Dětský kočárek je vhodný pro panenku velkou 42 cm. Kočárek je stabilní a vhodný pro hru dětí od 18 měsíců. Celková výška kočárku pro panenku je 49 cm, poslouží i opora při prvních krůčcích nejmenších dětí.

Kočárek je výborný doplněk na péči o panenku, je lehký a sametový na dotyk, takže i ty nejmenší holčičky s ním mohou vyrazit do ulic a zahrát si na dospělé. Hraní si s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší. Právě napodobováním života dospělých se děti nejdříve naučí, jak se orientovat v reálném světě. Je proto důležité poskytovat jim co nejvíce podnětů na takové hry a Smoby kočárek Peppa Pig je na to ideálním prostředkem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky jsou chráněny před vyblednutím, barvy zůstávají stejně zářivé jako v den koupě během dlouhých let a hračka vypadá dlouho jako nová. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu46*36*49 cm
Celková výška49 cm
Rozměry balení37*9*62 cm
Celková délka46 cm
Výška ručky49 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,1 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku32-42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...