Kočárek pro panenku Minnie Smoby skládací bugina (58 cm rukojeť) od 18 měsíců

Popis produktu

Smoby kočárek pro panenku Bugina Minnie je stabilní a pevný kočárek pro dětskou panenku vhodný pro holčičky od 18 měsíců. Je proveden v hezké barevné kombinaci růžové a zelené barvy s puntíkovaným vzorem a motivem Minnie na sedačce pro panenku. Motiv postavičky Minnie od Disney je u malých dívek velmi oblíbený a zaručeně je zaujme. Je to velmi užitečný doplněk pro děti, který dítě může používat jako klasickou sportovní buginu. Výška rukojeti kočárku pro děti je 58 cm. Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty.

Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Díky bezpečnostnímu pásu panenka nevypadne. Je to realistická replika opravdového kočárku. Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupi, převlékají, krmí, uspávají nebo kočárku. Kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Dítě si může vzít buginu s panenkou kamkoli s sebou, ať už na procházku, do parku nebo na výlet.

Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se na maminku a přitom napodobuje dospělé. Může se tak vytvořit skutečný vztah. Rozměry kočárku pro děti Bugina Minnie jsou 23*42*58 cm. Kočárek je vhodný pro panenku s rozměrem 42 cm. Je to ideální kočárek pro cestování a procházku venku, dá se snadno poskládat a má malou váhu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu23*42*58 cm
Celková výška58 cm
Výška ručky58 cm
Barvarůžová
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...