Kočárek pro panenku Maxi Cosi&Quinny 3v1 Smoby (65,5 cm rukojeť) růžovo-modrý

Popis produktu

Smoby dětský kočárek Maxi-Cosi & Quinny 3v1 je praktická trojkombinace hlubokého kočárku, sportovního kočárku s hlubokým nosítkem pro dětskou panenku v jednom. Výhodou doplňku pro panenku je to, že ho dítě může využívat v mnoha alternativách, což mu přináší více radosti ze hry. Jeho barevné provedení je ve velmi přitažlivé kombinaci tmavě růžové, šedé a světle modré barvy rukojeti. Je to skvělá hračka jako doplněk pro panenku. Děti se rádi procházejí se svou panenkou venku v parku. Vanička kočáru se dá využít i jako postýlka pro panenku do dětského pokoje. Kočárek pro panenku je určen pro každou panenku s výškou 46 cm. Přední kola se otáčejí o 360 stupňů, jsou velmi tiché. Kočárek má pevnou kovovou konstrukci v kombinaci s plastem, je lehký a zároveň stabilní. Panenka má bezpečnostní pás, aby nevypadla.

Ve spodní části kočáru pro panenku je velký úložný prostor na uskladnění doplňků nebo jiných hraček. Když se sportovní část vaničky složí do vodorovné polohy, a upevní se na ni vanička, kočárek se promění na tradiční hluboký kočárek. ergonomicky tvarovanou ručku, ideální hračka pro děti od 3 let. Její výška od země je 65,5 cm. Hluboká část vaničky se díky bleděmodrá držáku snadno přenáší. realistický vzhled jako opravdový kočárek pro děti. Dětský kočárek pro panenku Smoby Maxi Cosi & Quinny 3v1 je pohodlný a plastové sedadlo je potažené speciálním textilem s bezpečnostním pásem. Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Je to kočárek se 4 pryžovými koly, který je ideální na dlouhé procházky a na dlouhá léta. Je pevný, masivní a přitom velmi něžný.

Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového dětského kočárku. Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupi, převlékají, krmí, uspávají nebo kočárku. Dětský kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se na maminku a přitom napodobuje dospělé. Rozměry produktu jsou 39*66*52 cm. K čištění tkaniny používejte pouze lehce navlhčenou houbičku.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu39*52*65,5 cm
Celková výška65,5 cm
Rozměry balení34*20*53 cm
Výška ručky65,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,21 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku46 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné