Kočárek pro panenku Landau Baby Nurse Zlatá edice Smoby hluboký (77 cm rukojeť)

Popis produktu

Kočárek pro panenku Baby Nurse Zlatá edice z dílny francouzského výrobce Smoby je vhodný pro holčičky od 3 let, které si rády hrají s panenkami a touží po vlastním kočárku. Klasický hluboký kočárek je stabilní a jemné barvy v růžových odstínech v kombinaci s bílou si získají pozornost malých maminek. Stříška kočárku i přikrývka v bílé barvě s jemným barevným potiskem hvězdiček, motýlků a srdíček mají lem zlaté barvy, čímž celý kočárek pro panenky získal velmi moderní a poutavý design. Výška rukojeti kočárku pro děti je 77 cm. Celková výška kočárku je 68 cm a široký je 45 cm, určený je na vození panenky velké 42 cm. Je to velmi užitečný doplněk pro děti, který dítě může používat jako klasický hluboký kočárek pro panenku.

Je to stabilní a pevný kočárek pro dětskou panenku. Pod kočárkem pro děti je praktický úložný prostor, který mohou děti využít k odkládání doplňků pro panenku, ale i jiných hraček. Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového kočárku pro děti. Děti milují hru s panenkou, rády ji koupou, převlékají, krmí, uspávají nebo vozí v kočárku. Kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku.

Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje si na maminku a přitom napodobuje dospělé. Může se tak vytvořit skutečný vztah. Rozměry kočárku pro děti Baby Nurse Zlatá edice jsou 68*45*77 cm. Smoby hluboký kočárek pro panenku je krásným dárkem i pro vaší holčičku.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu68*45*77 cm
Celková výška107cm
Celková délka68 cm
Výška ručky77 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvarůžová
Vhodné pro panenku32-42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...