Kočárek pro panenku Hello Kitty Smoby hluboký (55 cm rukojeť) bílo-růžový od 18 měsíců

Popis produktu

Smoby hluboký kočárek pro panenku Hello Kitty je vhodný pro děti od 18 měsíců. Kočárek pro panenku je proveden v přitažlivé bílo-růžové barevné kombinaci s puntíkovaným, tmavě růžovým vzorem s krásným obrázkem kočičky Hello Kitty, která je velmi oblíbenou u všech dětí. Dětský kočárek pro panenky má praktický úložný prostor, kde si děti mohou převážet doplňky pro panenku nebo jiné hračky. Konstrukce kočárku je pevná a kovová, v kombinaci s odolnými plasty. Výška rukojeti kočárku pro dětičky je 55 cm. Je to velmi pevný a stabilní kočárek, s jedinečným designem, který si získá srdce každého malého děvčátka. Do kočárku se vejde panenka s rozměrem 42 cm.

Díky své odolnosti a pevné železné konstrukci dětem poslouží dlouhá léta. Hluboký kočárek pro panenku Hello Kitty je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového hlubokého dětského kočárku. Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupi, převlékají, krmí, uspávají nebo kočárku. Kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku. K čištění používejte pouze houbičku, lehce navlhčenou ve vodě.

Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se na maminku a přitom napodobuje dospělé. Rozměry hlubokého kočárku jsou 38*60*55 cm.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu38*60*55 cm
Celková výška60 cm
Rozměry balení35*23*60 cm
Výška ručky55 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,50 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...