Kočárek pro panenku Frozen Smoby skládací bugina (58 cm rukojeť) od 18 měsíců

Popis produktu

Smoby kočárek pro panenku Bugina Frozen je stabilní a pevný kočárek pro dětskou panenku vhodný pro holčičky od 3 let. Je proveden v hezké barevné kombinaci bílé, modré a růžové barvy se vzorem sněhových vloček na sedačce pro panenku. Motiv pohádky Frozen - Ledové království je u dívek velmi oblíbený a podněcuje jejich fantazii a hravost. Je to velmi užitečný doplněk pro děti, který dítě může používat jako klasická sportovní bugina. Výška rukojeti kočárku pro děti je 58 cm. Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty.

Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Díky bezpečnostnímu pásu panenku nevypadne. Je to realistická replika opravdového kočárku. Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupi, převlékají, krmí, uspávají nebo kočárku. Kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností.

Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se na maminku a přitom napodobuje dospělé. Může se tak vytvořit skutečný vztah. Rozměry kočárku pro děti Bugina Frozen jsou 23*42*58 cm. Kočárek je vhodný pro panenku s rozměrem 42 cm. Je to ideální kočárek pro cestování a procházku venku, dá se snadno poskládat a má malou váhu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu23*42*58 cm
Celková výška58 cm
Výška ručky58 cm
Barvamodrá
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...