Kočárek pro panenku a chodítko 2v1 MiniKiss Smoby světle růžový od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby chodítko a kočárek pro panenku 2v1 MiniKiss je vhodné pro holčičky a jejich panenky již od 12 měsíců. Má výšku 47 cm, výborně tedy poslouží jako opora a zábavná hračka pro nejmenší dívky. Celkové rozměry dívčí hračky jsou 50*43*47 cm. Zajímavostí této hračky je, že jsou v ní spojeny 2 funkce: je to kočárek pro panenku a zároveň chodítko, pomocí kterého se nejmenší děti učí chodit. Opíráním se o chodítko děti nabírají jistotu při prvních krocích, snadněji si osvojují pohyby při chození. Je to velmi bezpečný společník na procházky nejmenších. Dívky si se svým kočárkem mohou nejen hrát na maminky, ale učí se při tom i chodit. Na kolečkách jsou tlačítka, která dětské chodítko po stisknutí zabrzdí, aby děťátku neujelo, tehdy jede kočárek pomalu. Po uvolnění brzdy se kola snadno točí a holčička se prochází s panenkou.

Hraní si s panenkami je krásná hra, kterou mají rády všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší. Když si s panenkou povídají, rozvíjejí se jejich komunikační a jazykové dovednosti, fantazie a kreativita. Chodítko pro dívky pomůže při prvních nejistých krůčcích nejmenších dětí a později se se svou panenkou v kočárku mohou vydat na procházku, objevovat okolí, rozvíjet své pohybové dovednosti a motoriku, posilují svalstvo. Do kočárku se vejde panenka velikosti 42 cm, má něžnou světle růžovou barvu.

Smoby je renomovaná francouzská značka kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky jsou chráněny před vyblednutím, barvy zůstávají stejně zářivé jako v den koupě během dlouhých let a hračka vypadá dlouho jako nová. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*43*47 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení44*15*55 cm
MechanickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,28 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...