Kočárek pro panenku Frozen Smoby bugina (49 cm rukojeť) od 18 měsíců

Popis produktu

Smoby bugina pro panenku Frozen je odolný a pevný kočárek pro panenku, vhodný pro dívky od 18 měsíců. Dívčí kočárek má výrazné bílo-modré zbarvení, které je typické pro pohádku Ledové království. Sedací část zdobí obrázky slavných princezen Anna a Elsa. Pohádka Frozen - Ledové království je dnes oblíbená mezi všemi malými dětmi, nejedno malá holčička touží právě po kočárku pro panenky s takovým motivem. Dětský kočárek je vhodný pro panenku s rozměrem 42 cm. Celková výška kočárku pro panenku je 49 cm, poslouží i opora při prvních krůčcích nejmenších dětí, aby nabraly jistotu během chození.

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají rády všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší. Kočárek je výborný doplněk na péči o panenku, je lehký a sametový na dotek, takže i ty nejmenší holčičky s ním mohou vyrazit do ulic a zahrát se na dospělých. Právě napodobováním života dospělých se děti nejdříve naučí jak se orientovat v reálném světě. Je proto důležité poskytovat jim co nejvíce podnětů na takové hry a dívčí kočár s motivem Ledové království je na to ideálním prostředkem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky jsou chráněny před vyblednutím, barvy zůstávají stejně zářivé jako v den koupě během dlouhých let a hračka vypadá dlouho jako nová. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu45*36*49 cm
Rozměry balení37*9*62 cm
Výška ručky49 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,10 kg
Barvamodrá
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...