Kočárek pro panenku Baby Nurse Zlatá edice Smoby bugina (49 cm rukojeť) od 18 měsíců

Popis produktu

Dětský kočárek pro panenku Baby Nurse ze Zlaté edice francouzského výrobce Smoby je moderní bugina pro holčičky od 18 měsíců, které touží vozit svou panenku. Dívčí kočárek v růžovo-bílém provedení má pevnou a stabilní konstrukci. Výška rukojeti je 49 cm a Smoby kočárek poslouží i jako opora při prvních nejistých krůčcích. Díky čtyřem kolečkům se velmi dobře ovládá a malá maminka může v kočárku vozit panenku velkou 42 cm. Sedací část pro panenky je bílé barvy s jemným potiskem hvězdiček, motýlků a srdíček a stylový design kočárku pro panenku dodává zlatý lem.

Kočárek je výborný doplněk při péči o panenku, je lehký a sametový na dotek, takže i ty nejmenší holčičky s ním mohou vyrazit do ulic a zahrát si na dospělé. Hraní si s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností pro růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkouší, co život maminky přináší. Právě napodobováním života dospělých se děti nejdříve naučí, jak se orientovat v reálném světě. Je proto důležité poskytnout jim co nejvíce podnětů na takové hry a dívčí bugina pro panenky Baby Nurse Zlatá edice je k tomu ideálním prostředkem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky jsou chráněny před vyblednutím, barvy zůstávají stejně zářivé jako v den koupě během dlouhých let a hračka vypadá dlouho jako nová. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu45*36*49 cm
Celková výška49 cm
Celková délka45 cm
Výška ručky49 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvarůžová
Vhodné pro panenku32-42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...