Kočárek pro panenku Baby Nurse Zlatá edice Smoby golfky (47,5 cm rukojeť) od 24 měsíců

Popis produktu

Sportovní kočárek pro panenku Baby Nurse je stabilní a pevný kočárek pro dětskou panenku vhodný pro holčičky od 2 let. Konstrukce buginy pro panenky je v zářivé růžové barvě a potah pro sezení panenky je bílý s barevným potiskem typickým pro hračky ze Zlaté edice Smoby. Skládací kočárek pro panenky je velmi užitečný doplněk ke hře dětí a dítě ho může používat jako klasickou sportovní buginu. Výška rukojeti kočárku pro děti je 47,5 cm. Kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku.

Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Díky bezpečnostnímu pásu panenka nevypadne. Je to realistická replika opravdového kočárku. Děti milují hru s panenkou, rády ji koupou, převlékají, krmí, uspávají nebo vozí v kočárku. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností.

Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje si na maminku a přitom napodobuje dospělé. Může se tak vytvořit skutečný vztah. Rozměry kočárku pro děti Baby Nurse jsou 25*50*57 cm cm. Kočárek je vhodný pro panenku s rozměrem 42 cm. Je to ideální kočárek pro cestování a procházku venku, dá se snadno složit a má malou váhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu25*50*57 cm
Celková výška57 cm
Rozměry balení12*15*64 cm
Celková délka50 cm
Výška ručky47,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,15 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku32-42 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné