Kočárek pro dvě panenky DeLuxe Pastel Maxi Cosi&Quinny Grey Smoby s polohovatelnou opěrkou a 65 cm výška rukojeti

Popis produktu

Kočárek pro dvě panenky Trio Pastel Maxi Cosi&Quinny je vynikající doplněk pro všechny holčičky od 3 let, které si rády hrají hry na maminky a pečlivě opatrují své panenky. Šedý kočárek působí elegantně a nadčasově, díky imitaci dřeva se zalíbí nejen dětem, ale i rodičům. Vejdou se do něj až 2 panenky s maximální velikostí 42 cm. Dítě snadno manévruje s kočárkem do stran, a s lehkostí překonává i překážky na silnici díky tichým a odolným kolečkům. Přední kola se otáčejí o 360 stupňů. Kočárek tvoří pevná kovová konstrukce, která je kombinovaná s odolným plastem, jemným na dotek. Sedadla jsou vybavena bezpečnostními pásy, takže během jízdy nevypadnou. Ve spodní části kočárku pro panenku je velký úložný prostor na doplňky a hračky.

Kočárek se ovládá velmi jednoduše – ergonomická rukojeť je výšce 65 cm od země. Má realistický vzhled jako opravdový kočárek pro děti, plastová sedadla jsou potažena kvalitním textilem. Děti milují hru s panenkou, rády ji koupou, převlékají, krmí, uspávají nebo vozí v kočárku. Kočárek pro panenku je skvělým doplňkem pro každé děvčátko, které chce své panenky vzít na procházku. Zlepšují si jemnou motoriku, napodobují své maminky a přibližují se světu dospělých. Dá se používat v interiéru i exteriéru. K čištění tkaniny používejte pouze lehce navlhčenou houbičku. Rozměry produktu jsou 55*39*65 cm.

Smoby již dlouhá léta přináší dětem originální hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu55*39*65 cm
Celková výška65 cm
Rozměry balení34*15*54 cm
Celková délka52 cm
Výška rukojeti65 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,5 kg
Barvašedá
Vhodné pro panenku32 - 42 cm
Set produktůNe
gift SS2024ECO787 Vanička s nočníkom
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.