Kočárek pro dvě panenky Maxi Cosi & Quinny Twin Smoby (65,5 cm rukojeť) růžovo-šedý

Popis produktu

Smoby Maxi Cosi & Quinny Twin je kočárek pro panenky dvojčata je proveden v krásné kombinaci tmavě růžové barvy s šedou a s modrými detaily. Dítě si tak může užít dvojnásobnou radost z každé procházky, kde si může vzít rovnou dvě panenky nebo medvídků. Kočárek pro panenku je určen pro každou panenku s výškou 42 cm. Kolečka na kočárku jsou gumové. Přední kola jsou od sebe vzdáleny a tak dítě snadno manévruje s kočárkem do stran, a s lehkostí překonává i překážky na cestě. Přední kola se otáčejí o 360 stupňů, jsou velmi tiché. Kočárek má pevnou kovovou konstrukci v kombinaci s plastem, je lehký a zároveň stabilní. Panenka má bezpečnostní pás, aby nevypadla. Ve spodní části kočáru pro panenku je velký úložný prostor na uskladnění doplňků nebo jiných hraček.

ergonomicky tvarovanou ručku, ideální pro děti od 3 let. Její výška od země je 65,5 cm. Má realistický vzhled jako opravdový kočárek pro děti. Dětský kočárek pro panenku Smoby Maxi Cosi & Quinny Twin je pohodlný a plastové sedadla jsou potaženy speciálním textilem. Kočárek mě dvě polohy, sedadlo můžete otáčet tak, že panenky sedí buď tváří k holčičce, nebo zády, tedy ve směru jízdy. Krásný moderní kočárek, velmi pěkná verze kočárků jaké používají maminky. Holčičky, které rady kočárky své panenky, se s tímto kočárkem vyhrají dlouhá léta. K čištění tkaniny používejte pouze houbičku lehce navlhčený ve vodě. Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek.

Je to realistická replika opravdového sportovního dětského kočárku. Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupi, převlékají, krmí, uspávají nebo kočárku. Kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se na maminku a přitom napodobuje dospělé. Rozměry produktu jsou 39*52*66 cm.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu39*52*66 cm
Celková výška65,5 cm
Rozměry balení34*15*54 cm
Výška ručky65,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,84 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku46 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné