Kočárek pro panenku 3v1 Maxi Cosi & Quinny Smoby (66,5 cm rukojeť) zeleno-šedý

Popis produktu

Kočárek pro panenku od francouzského výrobce Smoby je krásný kočárek pro panenku s výškou 42 cm. Je to moderní trojkombinace, která je ideálním doplňkem pro péči o panenku. Velmi jednoduchým způsobem se z klasického hlubokého kočárku může stát sportovní kočárek nebo nosítko. Děti ho tedy mohou využívat na různé způsoby. Kočárek pro panenku má atraktivní barevné provedení zelené, bílé a černé. Je vhodný pro dívky od 3 let. Kočárek pro panenku má pevnou kovovou konstrukci v kombinaci s plastem, je lehký a zároveň stabilní. Výška rukojeti od země je 66,5 cm. Kola kočárku jsou gumová a velmi odolná, zajistí hladkou jízdu.

Hluboká část vaničky se díky pohodlnému držadlu snadno přenáší. Panenka je v kočárku chráněna bezpečnostním pásem, aby během jízdy nevypadla. Design kočárku pro panenku je originální a realistický, vypadá jako opravdový kočárek pro miminko. Vození panenky je velmi oblíbená hra mezi nejmenšími holčičkami. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností pro růst a rozvoj dítěte. Rozvíjejí se jazykové a komunikační schopnosti dětí, jemná motorika, city a smysl pro péči. Napodobováním života dospělých a hrou na maminky se děti nejdříve naučí, jak se orientovat v reálném světě. Zelený kočárek Maxi Cosi & Quinny je k tomu ideálním prostředkem. K čištění textilní části se doporučuje použít navlhčený hadřík.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů. Kočárek se dá jednoduchým způsobem poskládat a můžete jej vzít kamkoliv s sebou, nezabírá mnoho místa. Vaše malá princezna bude kočárek 3v1 pro panenku milovat, ať už ho využije jako hluboký kočárek, nosítko nebo sportovní kočárek. Hra na maminku nebyla ještě nikdy zábavnější.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu39*52*66 cm
Rozměry balení34*20*53 cm
Výška ručky66 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,40 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné