Klokanka na nošení Baby Doll Sling Mon Grand Poupon Corolle pro 36-42 cm panenku

Popis produktu

Výjimečná klokanka na nošení panenky Baby Doll Sling Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle se od tohoto momentu stane součástí každé hry vašeho děťátka. Jako jediný eshop na trhu zpestříme hru vašich dětí krásnou klokankou na nošení panenky, díky níž se o krok přiblíží světu dospělých. Klokanka pro panenku Corolle s velikostí 36-42 cm potěší všechny děti od 3 let, které se s láskou a něžností starají o svou milovanou panenku. Díky této klokance s praktickými nastavitelnými popruhy budou mít svou panenku vždy u sebe a mohou se hrát na maminku či tatínka vždy a všude. Díky této jedinečné klokance bude panenka vašeho děťátka vždy v pohodlí a hra s ní dětem přinese množství nových zážitků a krásných vzpomínek.

Klokanka pro panenku Corolle si děti okamžitě získá i díky nádhernému francouzskému designu a roztomilému potisku, rodiče zase zaručeně ocení její prvotřídní materiál a dokonale propracované detaily. Bílá klokanka s růžovými detaily a nádherným potiskem je příjemná na dotek a hra s ní bude pro děti nezapomenutelná. Pomůže rozvíjet dětskou fantazii, ale i komunikační schopnosti a děti se díky ní naučí péče. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mimo jiné poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • klokanka na nošení panenky
  • pro panenky s velikostí 36-42 cm
  • od 3 let
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu2*25*46 cm
Hmotnost0,13 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku36 - 42 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.