Klip na dudlík Colors-Pacifier Holders Kaloo 27 cm s plyšovým medvídkem pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo klip na dudlík s plyšovým medvídkem Colors-Pacifier Holders je pěkný klip na dudlík vhodný pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 27cm a kromě toho, že se na něj dá připnout dětský dudlík, je to i zábavná hračka pro nejmenší děti. Klip na dudlík pro miminka je vyroben ze šustivého papíru, díky čemuž pomáhá při rozvoji dětského sluchu, také je na něm i hebký měkký plyš a měkký plyšový medvídek, který se dá posouvat nahoru a dolů, tak se miminko může zabavit na dlouhou dobu. Různý povrch na pásiku- šustivý papír a plyš, na kterém je klip na dudlík připevněný je velmi dobrá pomůcka pro vzbuzení a rozvoj hmatové citlivosti nejmenších dětí, která je v prvních týdnech po narození nejcitlivější.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Klip na dudlík pro miminko je proveden v pestrých a výrazných barvách, které jsou doporučeny při nejmenších dětech, protože nemají ještě úplně vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček a doplňků pro nejmenší s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky a doplňky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Doporučený způsob čištění klipu na dudlík je praní při 30° bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala jeho barva a kvalita, pak ho třeba nechat volně usušit.

Vlastnosti

  • hebký klip na dudlík ze šustivého papíru a jemného plyše
  • vhodný pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • velikost 27cm
  • pestrobarevné provedení
  • praní při 30°, pak nechat volně usušit
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu27 cm
Rozměry balení19,5*23 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...