Slůně Activity Push Along na tlačení Kiddieland se zvukem a světlem od 18 měsíců

Popis produktu

KIDDIELAND dětské chodítko, barevný slůně s rukojetí, je vhodné pro děti od 18 měsíců. Chodítko sloník pro tlačení nebo tažení, je vybaveno množstvím funkcí na hraní. Slůně děti drží za ručku a během tlačení nebo tažení vydává pěkné melodie a svítí, což děti motivuje ke hře, a velmi se jim to líbí. Při tažení nebo tlačení se zvířátka v slůněti točí, myška na slůněti poskakuje do rytmu pěkné melodie, zvuků a světýlek. Hračka je na 2 AA baterie.

Rozměry produktu jsou 50*13*37 cm. Toto chodítko pro děti je skvělým doplňkem dítěte, které se začíná učit chodit, dělá své první krůčky a drží se za ručku chodítka. Ručka chodítka je v ideální výšce pro malé dítě, i když se neudrží rukojeťmi, umí se pohodlně opřít a nepadne. Je bezpečné a stabilní, dítě se učí chodit s jistotou. Dítě chůzí nabírá jistotu, koordinaci, stabilitu a v neposlední řadě posiluje svalstvo těla.

Děti chodítko Activity Push Along ve tvaru slůněte s myškou milují, a rádi se s ním hrají. Hrou stráví nekonečné hodiny. Dětské chodítko je vyrobeno z pevného a odolného plastového materiálu, který je jemný k dětským ručkám. Barevně je proveden ve veselé barevné kombinaci modré, žluté, červené, fialové, zelené a oranžové barvy.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
Rozměry produktu50*13*37 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné