Hasičské auto Activity Kiddieland s figurkou, se zvukem a světlem od 18 měsíců

Popis produktu

Kiddieland hasičské auto Activity s pohyblivým žebříkem, s hasičem a s hasičským pejskem, věrným pomocníkem záchranáře, je velmi kvalitní pevná dětská hračka vhodná pro nejmenší děti od 18 měsíců. S hračkou se vyhrají i další sourozenci a kamarádi dlouhá léta a vždy funguje jako nová. Požární auto pro děti se zvukem a světlem má volnoběh, při stisknutí postaviček nebo tlačítek vydává zvuk jako motor skutečného hasičského auta, má sirénu, blikající maják, troubí a panáček zpívá krásné melodie.

Má spoustu zvukových a světelných a mechanických funkcí, které děti, když objevují svět, mají velmi v oblibě. Děti rádi stlačují různá tlačítka, figurky, vytáčejí páčkami a kroužky doprava doleva nahoru dolů, kroutí, posouvají, otevírají a přitom sledují reakci na svůj pohyb - když hračka jednou houkne, zahraje melodii, zabliká, pohne se jiná část hračky, rozsvítí se světýlka. Po stisknutí některých postaviček se ozve zvuk, jaký k němu patří. Tato hračka jistě potěší každé dítě, i více dětí a hrou se zároveň rozvíjí jemná motorika, logické myšlení, paměť, pohybová zručnost a souvislosti mezi zvuky tvary a barvami.

Funguje na baterie 2xAA, které jsou součástí dětské hračky. Hračka je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, který má oblé jemné hrany a proto je pro dítě bezpečný a zároveň jemný na dotek. Je to úžasná interaktivní hračka pro každé dítě, se kterou se dokáže hrát dlouhé hodiny. Má pěkné barevné provedení červené barvy, typické pro hasičské auto se žlutými doplňky. Rozměry hasičského auta s figurkou se zvukem a světlem pro děti jsou 39*12*18 cm.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 18 měsíců
Rozměry produktu39*12*18 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné