Stolek Activity se zvukem a se světlem Kiddieland elektronický

Popis produktu

KIDDIELAND dětský stolek Activity je velmi kvalitní, pevný a masivní stolek pro děti, vhodný od 18 měsíců. S touto zajímavou hračkou se vyhrají i další sourozenci a kamarádi dlouhá léta a vždy funguje jako nový. Multifunkční hrací stolek pro děti má spoustu zvukových a světelných a mechanických funkcí, které děti od 1 roku, kdy objevují svět, mají velmi v oblibě. Mačkat různá tlačítka a figurky, vytáčet páčky a kroužky doprava doleva nahoru dolů, kroutit a otevírat a přitom sledovat reakci na svůj pohyb. Když hračka jednou houkne, zahraje melodii, zabliká, pohne se jiná část hračky, rozsvítí se světýlka, ukážou se jiné obrázky. Po stisknutí některých postaviček se ozve zvuk, jaký k němu patří, jako u zvířátek kuřátka - zapípá kuřátko. Rozměry stolku jsou 38*39*37 cm.

Každý roh stolku má jiné překvapení, volant a funkce jako v autě, hodinky s ručičkami, klavír s klávesami a jinými hudebními nástroji. Stolek obsahuje motýlka s otáčejícími křidélky. Ve středu stolku jsou 4 zvířátka, každé z nich se zvukem, před světélkujícím kruhem a autíčko s medvědem. Tato hračka pro nejmenší jistě potěší každé dítě. Pohodlně se u stolku zahraje i více dětí. Hrou s didaktickým stolkem si dítě zároveň rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení, paměť, pohybovou dovednost a souvislosti mezi zvuky tvary a barvami.

Funguje na baterie 3 x AA, které jsou součástí balení. KIDDIELAND dětský elektronický stolek je vyroben z pevného plastového materiálu s oblými hranami. Je pevný ale zároveň jemný na dotek. Děti se učí rozeznávat barvy, tvary, zvuky, seznamují se se všedními věcmi. Díky zvukem a světelným efektem je hračka pro děti velmi zajímavá a hrou stráví dlouhé hodiny. Barevně je tento unikátní didaktický stolek převeden v kombinaci různých barev s dominantní červenou barvou nožiček. Stolek je dodáván v praktickém balení, a kdykoliv se dá rozebrat a poskládat zpátky. Nezabírá mnoho místa.

Doprava 79

Technické parametry

Rozměry produktu38*39*37 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné