Odrážedlo Disney Medvídek Pú se světlem a zvukem Kiddieland elektronické od 12 měsíců

Popis produktu

Kiddieland elektronické odrážedlo Disney Medvídek Pú je nádherná hračka vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců, v pestrobarevném provedení. Má krásný pohádkový motiv oblíbeného nešikovného Medvídka Pú. Na dětském odrážedle se nachází převodová páka, zpětné zrcátko, trubka, hodiny a postavičky z pohádky v přední části. Pod sedadlem najdete praktický úložný prostor, o kterého si děti mohou uložit drobnosti, které jsou nezbytné pro každé dobrodružství. Odrážedlo pro dívky je prostě hračka nezbytná pro každé dítko, které má rádo dobrodružství, pohádky a hodiny plné zábavy. Opěrka v zadní části zaručí, že vaše děťátko bude na odrážedle bezpečně sedět.

Dětská odrážedla nejsou jen prostředkem na zabavení se dětí a na zahnání nudy, i když je samozřejmostí, že děti se s nimi dokážou zabavit velmi dlouhou dobu. Pomocí odrážedla se rozvíjejí pohybové dovednosti dětí, posiluje se svalstvo na nohou i rukou. Děti se přibližují světu dospělých tím, že se hrají na řidiče dopravních prostředků. Kromě toho se prostřednictvím veselých barev a pohádkových motivů podněcuje a rozvíjí fantazie dětí, při stisknutí tlačítek, zkoumání světýlek a jiných součástí hračky se děti učí, jak věci fungují, zajímají se o vnější svět. Dětské odrážedlo je ideální jako předchůdce pro první kolo, vyžaduje 2 AA baterie, které jsou součástí balení.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje již od roku 1998, licenci na výrobky Disney získaly v roce 2002. Kiddieland je rozšířen na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jejich cílem je nabízet pečlivým rodičům, kteří jsou zaplaveni obrovským množstvím různých dětských produktů takové hračky, které jsou nejen zábavné, ale děti se při nich mohou i učit a rozvíjet. Zároveň Kiddieland nezapomíná na nejvyšší standardy a bezpečnost prodávaných produktů.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
Rozměry balení56*28*36 cm
Hmotnost2,90 kg
Poznámkabatérie: 2xAA
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...