Didaktická kostka Activity Busy Box Learn'n'Play Kiddieland se zvukem a světlem od 12 měsíců

Popis produktu

Kiddieland Activity Busy Box Learn'n'Play je unikátní didaktická kostka, která z každé strany poskytuje dítěti jiné možnosti na hraní, spojené s učením. Kostka obsahuje na jedné straně hodiny, na kterých se děti učí číslice, a které vydávají zvuk Tik-Tak. Později dětem poslouží při učení se odečítání času na ručičkových hodinách. Kostka má pro děti z každé strany připraveny jiné překvapení. Například vyskakující myšička, zvířátka v kruhu se zvukem, klavír s klávesami, funkční CD přehrávač s hudbou a různá tlačítka. Je velmi kvalitní a pevná kostka pro děti od 12 měsíců, se kterou se vyhrají i další sourozenci a kamarádi dlouhá léta a vždy funguje jako nová.

Má spoustu zvukových a světelných a mechanických funkcí, které děti od 1 roku, kdy objevují svět, mají velmi v oblibě. Děti milují mačkat různá tlačítka a figurky, vytáčet páčky a kroužky doprava doleva nahoru dolů, kroutit, posouvat, otevírat a přitom sledovat reakci na svůj pohyb. Po stisknutí některých postaviček se ozve zvuk, jaký k němu patří, jako u zvířátek. Tato hračka jistě potěší každé dítě, i více dětí a hrou se zároveň rozvíjí jemná motorika, logické myšlení, paměť, pohybová zručnost a souvislosti mezi zvuky tvary a barvami.

Funguje na baterie 3xAA, které jsou součástí dětské hračky. Hračka je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, který má oblé jemné hrany a proto je pro dítě bezpečný a zároveň jemný na dotek. Je to úžasná interaktivní hračka pro každé dítě, se kterou se dokáže hrát dlouhé hodiny. Její rozměry jsou 19*19*20 cm. Dětská interaktivní didaktická pomůcka pro nejmenší děti je provedena v pěkné červené barvě, v kombinaci s různými barvami na jednotlivých stranách kostky. Dítě se nejen baví, ale se učí poznávat tvary a reaguje na krásné zvuky, které ihned stáhnou jeho pozornost.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné