Elektronický hřib Activity Spin'n'Play Kiddieland #VALUE! od 6 měsíců

Popis produktu

Kiddieland dětský elektronický hříbek Spin'n'Play Activity má ze všech stran jiné funkce a výzdobu. Hračka má mnoho součástí, zvířátka s květinkami, které zpívají písničky. Po stisknutí obrázků každé z nich vydává své charakteristické zvuky, hlasy nebo melodie. Je to velmi kvalitní a pevná hračka pro děti od 6 měsíců, se kterým se vyhrají i další sourozenci a kamarádi dlouhá léta a vždy funguje jako nové. Má spoustu zvukových a světelných a mechanických funkcí, které děti, když objevují svět, mají velmi v oblibě.

Děti zbožňují mačkat různá tlačítka a figurky, vytáčet páčky a kroužky doprava doleva nahoru dolů, kroutit, posouvat, otevírat a přitom sledovat reakci na svůj pohyb- když hračka jednou houkne, zahraje melodii, zabliká, pohne se jiná část hračky, rozsvítí se světýlka. Po stisknutí některých postaviček se ozve zvuk, jaký k němu patří. Děti se hrou učí rozeznávat tvary, zvuky a barvy, tříbí si jemnou motoriku a cit pro hudbu a rytmus. Součástí hračky je i malé zrcadélko ve kterém děti sledují svět kolem sebe.

Hračka se zvukem pro nejmenší děti obsahuje 2 x AA baterie. Hračka je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, který má oblé jemné hrany a proto je pro dítě bezpečný a zároveň jemný na dotek. Je to úžasná interaktivní hračka pro každé dítě, se kterou se dokáže hrát dlouhé hodiny. Dětská didaktická hračka je provedena v pěkných barvách žluté, modré, červené a zelené barvy.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 měsíců
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné