Trenažér Activity Kamion řiď sám Kiddieland se zvukovými a světelnými efekty od 18 měsíců

Popis produktu

Dětský automobilový trenažér Activity Kamion řiď sám Kiddieland je úžasná hračka pro děti od 18 měsíců. Dítě kroutí volantem jako ve skutečném kamionu, stlačuje knoflíky a spínače, zapíná světla, blinkry a výstražné znamení, řadí rychlosti a troubí, vyhrává melodie a řídí. Po nastartování auta klíčem slyšet, jak auto přidává plyn, rádio frekvenci, policejní a hasičskou sirénu spolu s vibrací velkého auta.

Dětská hračka trenažér je velmi kvalitní pevná hračka, se kterou se zabaví všichni malí milovníci aut. Hračka pro děti, která simuluje jízdu autem, má mnoho zvukových, světelných a mechanických funkcí, které se dětem velmi líbí. Děti od 1 roku, kdy objevují svět, rádi stlačují různé knoflíky a figurky, vytáčejí páčky a kroužky doprava - doleva, nahoru -dolu. Volant pro děti po stlačení tlačítek hraje melodii, houká, bliká a mění obrázky na displeji trenažéru. Jízda autem je splněný sen každého malého chlapce, který chce rychle vyrůst, aby mohl řídit jako jeho táta nebo závodníci na automobilových závodech.

Chlapecký trenažér imituje jízdu autem a malý šofér se cítí jako ve skutečném kamionu. Tato hračka jistě potěší každé dítě. Hrou, která napodobuje jízdu autem se zároveň rozvíjí jemná motorika, logické myšlení, paměť a pohybová zručnost. Dětský trenažér je velmi zábavná hračka, která děti zaujme na dlouhé hodiny, ale zároveň podporuje i optimální rozvoj dětí. Výrobce Kiddieland nabízí rodičům a jejich dětem pěkné edukativní hračky s množstvím světelných a zvukových funkcí, které probouzejí dětské smysly a fantazii dětí.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...