Rádio Activity Zpívej si sám Kiddieland se světlem a zvukem od 18 měsíců

Popis produktu

Kiddieland rádio Activity se skutečným fungujícím dětským mikrofonem je velmi oblíbené dětské rádio, které vyhrává různé písničky různých žánrů  jako rock'n'roll, tóny jazzu, sladkou salsu i vážnou klasickou hudbu. Dětské elektronické rádio zároveň světélkuje pro veselou disco atmosféru. Mikrofon je skutečně funkční, a dítě si může zazpívat svou oblíbenou písničku. Je velmi kvalitní a pevná hračka pro děti od 18 měsíců, se kterým se vyhrají i další sourozenci a kamarádi dlouhá léta a vždy funguje jako nové.

Má spoustu zvukových a světelných a mechanických funkcí, které děti, když objevují svět, mají velmi v oblibě, mačkat různá tlačítka a figurky. Tato hračka jistě potěší každé dítě a hrou se zároveň rozvíjí jeho jemná motorika, logické myšlení, paměť, pohybová zručnost a souvislosti mezi zvuky tvary a barvami. Funguje na baterie 3xAA, které jsou součástí dětské hračky.

Dětské elektronické rádio Activity je vyrobeno z kvalitního a odolného plastového materiálu, který má oblé a jemné hrany, díky čemuž je to bezpečná hračka pro nejmenší děti. Barevně je rádio Activity pro nejmenší děti s opravdovým mikrofonem převedeny v pěkné kombinaci oranžové, modré a zelené barvy s bílým mikrofonem. Děti zbožňují realistické hračky, a umí se s nimi hrát dlouhé hodiny. Rozměry dětského rádia jsou 22*7*18 cm.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
Rozměry produktu22*7*18 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...