Odrážedlo Toy Story Kiddieland elektronické se světlem a zvukem od 12 měsíců

Popis produktu

Kiddieland odrážedlo Toy Story je velmi kvalitní, pevné a masivní odrážedlo pro děti od 12 do 36 měsíců. Vyhrají se s ním několik generací, poslouží dlouhá léta. Má spoustu zvukových, světelných a mechanických funkcí, které děti se vidí a objevující svět mají velmi rady. Mohou mačkat různé knoflíky, obrázky a figurky s motivem pohádky Toy Story, vytáčet páčkami do všech směrů a přitom sledovat reakci autíčka na svůj pohyb. Dětské odrážedlo Toy Story jednou zahouká, zahraje melodii, zabliká, pohne se jiná část hračky, rozsvítí se světýlka. Po stisknutí startovacího klíče odrážedla pro děti se ozve zvuk nastartovaného auta a po stisknutí trouby zahraje pěkná melodie. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Autíčko má velmi kvalitní plastová kolečka, speciální pohodlné a bezpečné, ergonomicky vytvarované sedátko, které se dá nadzvednout a je pod ním dostatek úložného prostoru pro hračky a jiné dětské drobnosti. Když se dítě učí chodit, dělá první krůčky, drží se zadní opěrky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Později sedá na auto a odráží se nohama, snadno se posouvá dopředu nebo couvá. Volantem se přední kolečka vytáčejí do boků a dítě mění směr jízdy. Autíčko Cars má poutavé vícebarevné provedení a je vyzdobené obrázky postaviček z populární pohádky Toy Story. Toto dětské odrážedlo jistě potěší každé dítě, hrou s odrážedlem se zároveň rozvíjí jemná motorika, logické myšlení, paměť, pohybová zručnost a rovnováha dětí. Funguje na 2 x AA baterie, které jsou soúčastí balení. Baterie jsou testovací, je třeba co nejdŕív je vymeniť.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje již od roku 1998, licenci na výrobky Disney získaly v roce 2002. Kiddieland je rozšířen na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jejich cílem je nabízet pečlivým rodičům hračky, při kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se s nimi i hodně naučit. Zároveň Kiddieland nezapomíná na nejvyšší standardy a bezpečnost prodávaných produktů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
Rozměry produktu50*35*25 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné