Dětský kbelík do písku od francouzského výrobce Écoiffier má originální třpytivý povrch, který se na sluníčku krásně leskne. Na výběr máte kbelík pro děti ve čtyřech barvách: modrá, růžová, zelená, žlutá. Dětský kbelík do písku je vhodný od 18 měsíců. Výhodou dětského kbelíku je to, že je průsvitný. Rozměry kbelíku pro děti do písku jsou 23*21*20 cm. Jeden kbelík má výšku 21 cm. Uvedená cena je za 4 kusy kbelíků.
Děti mohou přes prosvítající stěny kbelíku sledovat kamínky, písek, rybičky nebo cokoliv, co si do něj uloží. Sledují pohyb vody a jiného obsahu ve kyblíku. Hry v písku nebo ve vodě milují všechny děti. Kbelík jim poslouží jako výborná pomůcka při stavění pískových hradů nebo při koupání ve vodě. Francouzský Écoiffier se na trhu s hračkami vyjímá hračkami s originálním designem, moderními trendy, bezpečnostními kritérii na vysoké úrovni a kvalitou za přiměřenou cenu.

| Věk | Od 18 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 23*21*20 cm |
| Celková výška | 21 cm |
| Výška kbelíku | 21 cm |
| Hmotnost | 0,15 kg |
| Barva | modrá,ružová,zelená,žltá |
| Set produktů | Ano |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...