Kbelík set s konví Disney Princezny od renomovaného francouzského výrobce Smoby je krásná hračka do písku, která potěší všechny děti a zejména dívky od 18 měsíců. Sada hraček v růžových odstínech pro dívky má motiv s obrázkem animovaných postav Princezny, které znají děti po celém světě. Celá pohádková sada obsahuje třpytivý kbelík s lopatkou, sítkem, hrabičky a fbábovičkou ve tvaru královské koruny a malou růžovou konvičku. Tou si mohou dívky zalévat písek, aby se s ním dalo lépe hrát nebo ji používat na zalévání kvítků. Hry s pískem patří mezi nejoblíbenější dětské aktivity a s touto krásnou sadou to bude děti bavit ještě více.
Výška kbelík setu je 17 cm a jeho celkové rozměry jsou 18*18*36 cm. Kbelík má praktické růžové držadlo, uzpůsobené pro dětské ruce. Smoby je francouzský výrobce kvalitních plastových hraček. Hračky Smoby mají pestré barvy, a proto podněcují fantazii dětí. Mají také oblé hrany, které chrání děti před zraněním. Plast na hračkách Smoby je sametový na dotek. Hračky Smoby je zárukou francouzské kvality, bezpečnosti a originality.

| Věk | Od 18 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 18*18*36 cm |
| Celková výška | 36 cm |
| Výška kbelíku | 17 cm |
| Hmotnost | 0,26 kg |
| Barva | růžová |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...