Kávovar 100% Chef Écoiffier se šálky a čokoládou 12 doplňků od 18 měsíců

Popis produktu

Dětský kávovar 100% Chef od francouzského Écoiffier je vynikající hračka pro všechny chlapce a holčičky od 18 měsíců a představuje skvělý doplněk k dětským kuchyňkám. Je vyhotoven v krásné červeno-šedé barvě, působí realistickým dojmem. Bohatá 12dílná sada obsahuje kromě kávovaru i kapsle (čokoládovou a klasickou), naběračku, lžičky, šálky, talířky a konvičku na mléko, takže se malí baristé mohou pustit do přípravy dokonalé kávy. Souprava je vyrobena z kvalitních plastů se zaoblenými hranami, je bezpečná pro hru dětí.

Nejmenší děti si při hře s kávovarem rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení, učí se, jak pracovat s kávovarem. Veselé barvy na hračce rozvíjí dětskou fantazii a představivost. Při hrách na různá povolání se přibližují světu dospělých, učí se odpovědnosti. Výška kávovaru je 18 cm, celkové rozměry jsou 15*13*18 cm.

Výrobce Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou jeho hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu15*13*18 cm
Celková výška18 cm
Rozměry balení20*10*30
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,38 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.