Kávovar Tefal Coffee Expres ve stylovém šedo-bílém provedení s olivovými detaily představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky od 3 let, přičemž ji využijí při hře v dětské kuchyňce nebo samostatně. Moderní kávovar je vybaven filtrem a nádobou na vodu, působí realistickým dojmem – dítě si do kávovaru nalije potřebné množství vody, zavře víko a stisknutím tlačítka přefiltruje vodu do odnímatelné nádoby s rukojetí. Špičkový dětský kávovar je vyroben z pevného a zároveň jemného plastu se zaoblenými hranami, díky čemuž je bezpečný pro hru dětí.
Ve vrchní části kávovaru je vyobrazeno logo mini Tefal. Kávovar potěší všechny děti, které si rády hrají v kuchyňce, také se hodí k čajovým setům. Hrou s hračkami, které připomínají reálné domácí spotřebiče, se dítě učí, jak se používají, rozvíjí si logické myšlení, jemnou motoriku a představivost. Při hře se svými sourozenci a kamarády si také rozvíjí sociální dovednosti a získává zdravé sebevědomí. Rozměry kávovaru jsou 13*10*15 cm.
Francouzský Smoby už dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s vlastní, originální myšlenkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

| Věk | Od 3 let |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 13*10*15 cm |
| Celková výška | 15 cm |
| Mechanické | Ano |
| Hmotnost | 186 g |
| Barva | šedá |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...