Kavárna a čokoládovna 100% Chef Écoiffier s pokladnou a kávovar s koláči s 33 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Kavárna a čokoládovna 100% Chef je moderní sada pro všechny kreativní děti od 18 měsíců, které si rády hrají hry na různá povolání. Kavárenská souprava 100% Chef v sobě skrývá bohatou sadu 33 doplňků, přičemž se děti mohou těšit na realistický kávovar s kapslemi a pokladnu s mikrofonem, takže zažijí množství radostných chvil. Potěší je i rekvizity bankovek a mincí, které použijí při placení, sklenice na kávu s sebou, 2 šálky se lžičkami, 2 croissanty, 2 sladké koláčky, hrnek na mléko, tácek a replika služebního mobilu, aby si připadali jako ve skutečném zaměstnání. Pro náročné zákazníky čeká platební karta, takže nebudou muset platit v hotovosti. Majitelé kavárny nabídnou zákazníkům široký sortiment od chutné kávy až po sladké pochoutky. Všechny doplňky v sadě jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je odolný a dlouho vydrží.

Kavárna a čokoládovna 100% Chef nabídne dětem hodiny skvělé zábavy, zabaví se s ní sourozenci i kamarádi. Společně vytvoří hru na zákazníky a prodavače, učí se odpovědnosti a přibližují se světu dospělých. Zlepšují si své komunikační schopnosti, logické myšlení a sociální cítění. Naučí se, na co slouží jednotlivé doplňky, počítají peníze a získávají základy finanční gramotnosti, která je velmi důležitá v pozdějším věku. Rovněž si rozvíjejí i jemnou motoriku a pohybové dovednosti.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*40*21 cm
Celková výška21 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,0 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...