Kavárna s Bio Espresso kávovarem Coffee House Smoby pokladna s elektronickými funkcemi a skener se světlem a zvukem

Popis produktu

Dětská kavárna Coffee House od francouzského výrobce Smoby je špičková hračka, se kterou se zabaví kluci i holky od 3 let. Kavárna pro děti je replikou skutečné kavárny a nabízí spoustu herních příležitostí. Zabudovaná pokladna s otevíratelnou kasou s bankovkami a mincemi zaručeně pobaví malé obchodníky a espresso kávovar s rozličnými náplněmi připraví malým zákazníkům chutnou kávu. Šikovní prodavači si díky funkční kalkulačce s displejem mohou přesně vypočítat, jakou hotovost by měli přijmout. Cenu nákupu si zákazník může zkontrolovat na nákupní kartičce, která slouží jako pokladní blok, který vyjde po zaplacení z platebního terminálu. Úhradu za nákup mohou zákazníci zrealizovat i pomocí platební karty. Obchůdek pro děti je dále vybaven mikrofonem a čtečkou kreditních karet. Produkty lze oskenovat s pomocí elektronického skeneru, který vydává charakteristické zvuky a svítí.

Kavárna pro děti je vybavena praktickými hodinami, které jsou umístěny nad kávovarem a vedle hodin je oznámení otevřeno nebo zavřeno (v angličtině a francouzštině), které dítě mění podle otevíracích hodin. Coffee House však nenabízí k prodeji jen kávu, ale spoustu dalších pochoutek, ze kterých si mohou malí zákazníci směle vybírat. Dětská kavárna nabízí dětem sadu 57 skvělých doplňků a mezi nimi najdou různé krabičky s cereáliemi, koláčky, sušenkami, mlékem, bonbony marshmallow a ovocným džusem. Dále si mohou vybírat také z různých druhů ovoce, pekárenských výrobků a koláčů. Svou zakoupenou snídani s kávou si malí zákazníci odnesou na tácku, přičemž jim nebudou chybět talířky, příbory a kelímky.

Celý sortiment si malý obchodník může vystavit a pokládat na poličky, na kterých jsou čárové kódy spolu s cenou. Ovoce, zelenina ale také pečivo a koláčky jsou pěkně umístěny v přední části kavárny. Výška dětské kavárny je 90 cm a celkové rozměry hračky jsou 60*60*90 cm. Kavárna pro děti má nadčasový design v zelené barvě a různých odstínech hnědé. Na kavárně jsou znázorněny pěkné obrázky, nápisy a také otevírací hodiny. Elektronická kavárna funguje na baterie typu 1 x LR54/AG10, která je součástí balení a 1 x LR03, která není součástí balení.

Kavárna s pokladnou pro děti je zábavná realistická hračka, která přispívá i k rozvoji dětí. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální hračka pro děti, které rády vymýšlejí různé příběhy a hrají si na dospělé. Při hře s kamarády a sourozenci si zlepšují také komunikační schopnosti, učí se rychleji vytvářet sociální vazby a rozvíjejí si svou kreativitu, učí se improvizovat. Při hře na obchodníky a zákazníky se přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti a sebevědomí.

Smoby už dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*60*90 cm
Celková výška90 cm
Rozměry balení50*20*66 cm
Celková délka60 cm
SvětloAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,1 kg
NoteBattery: 1 x LR54/AG10 included and 2 x LR03 not included
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.