Kamion testovací centrum MAN TGX Truck Porsche Experience Majorette a 2 kovová autíčka Porsche

Popis produktu

Kamion testovací centrum MAN TGX Truck Porsche Experience od francouzského výrobce Majorette představuje perfektní dárek pro všechny děti od 3 let, které mají rády svět aut a závodů. Nadčasové testovací centrum umožní chlapcům a dívkám zahrát si na testovací řidiče známé automobilky Porsche. Tahač MAN TGS s kovovou karoserií je vybaven otevíratelným návěsem se servisním střediskem a spouštěcí mechanickou rampou pro výjezd autíčka. Nádherné barevné provedení kamionu s obrázkem autíčka Porsche okouzlí malé řidiče, jeho celková délka je 27 cm.

Při samotném testování autíčka se malí řidiči a řidičky spolehnou na sadu 2 kovových autíček s otevíratelnými částmi a odpružením – Porsche 911 GTR RS a Porsche Taycan Turbo S. Obě autíčka mají délku 7,5 cm. Testovací jezdec musí každé autíčko prověřit při zkouškách kvality – manuální kontrola v servisním středisku a test rovnováhy s červenou houpačkou, ze které se může autíčko spustit mezi kužely až do cíle. Nádherný kamion s testovací dráhou vydrží bavit děti dlouhá léta, přičemž si mohou na dráze otestovat i svá vlastní autíčka, případně ji rozšířit o další autíčka z kolekce Majorette.

Děti si s testovacím centrem pro Porsche autíčka zahrají na techniky, údržbáře vozidel a testovací jezdce, čímž se přibližují světu dospělých. Budou mít na starosti každodenní chod testovacího centra, přičemž samy organizují jednotlivé zkoušky a vyhodnocují, zda jsou vozy Porsche připraveny na běžný provoz a závod. Každý den objevují nové herní možnosti, získávají zdravé sebevědomí a objevují vlastní identitu. Při hře si zlepšují jemnou motoriku, logické myšlení a při hře s kamarády a sourozenci i komunikační a vyjadřovací schopnosti.

Celková délka kamionu s návěsem je 22 cm. Francouzský výrobce Majorette se již dlouhá léta specializuje na výrobu prvotřídních autíček a stavebnic, které milují děti a sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozidel nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková délka27 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.