Kamion s policejním vrtulníkem Volvo Majorette 35 cm délka se zvukem a světlem

Popis produktu

Kamion Volvo s helikoptérou od francouzské značky Majorette potěší všechny děti a zejména chlapce od 3 let. Oficiálně licencovaný model tahače Volvo je vyroben podle skutečné předlohy, jeho realistický design zaujme děti i dospělé. Špičková kovová karoserie v kombinaci gumovými kolečky a pohyblivými částmi působí realisticky, autíčko potěší každé dítě. Kamion Volvo je vybaven návěsem, na kterém odveze originální policejní vrtulník Airbus. Kamion i vrtulník dokážou vydávat zvuky a svítit, čímž přinesou děti ještě realističtější zážitky při hře na povolání policistů.

Kamion s helikoptérou představuje skvělé rozšíření sbírky autíček každého kluka. Celková délka autíčka s návěsem je 35 cm, součástí balení jsou také 4 baterie typu AAA. S autíčkem a helikoptérou se zabaví děti na dlouhá léta, mohou si s nimi hrát samostatně nebo si je přidají ke stavebnicím a drahám Majorette. Představuje vynikající volbu i pro malé a velké sběratele, kteří se věnují sbírání autíček populárních značek. Děti si při hře s autíčkem a helikoptérou rozvíjí technickou představivost, fantazii a jemnou motoriku. Realistický vzhled produktů Majorette a jejich precizně vypracované detaily jsou zárukou vysoké kvality a špičkového evropského designu.

Francouzská značka Majorette již dlouhá léta přináší dětem moderní autíčka a stavebnice, které si oblíbili i sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Celková délkaKamión - 35 cm, Helikoptéra - 25,5 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBattery: 4 x AAA included
Barvamodrá,šedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.