Kamion Cars Mack Truck Simulator Smoby se zvukem světlem a skládacím autíčkem

Popis produktu

Kamion Mack Truck Simulator je vynikající souprava dvou dopravních prostředků z populární pohádky Auta 3 vhodná pro chlapce od 3 let. Kamion Mac Truck se světelnými a zvukovými efekty lze otevřít na bočních stranách a vytvoří tak perfektní box pro McQueena, ve kterém ho váš malý závodník zkontroluje před závodem. V zadní části má spouštěcí rampu, aby rychlé autíčko mohlo sjet na silnici i v průběhu jízdy. Kamion nabízí zajímavé elektronické funkce, různá tlačítka, díky kterým dítě otestuje autíčko a také ho může natankovat. Na levé straně karosérie dětského kamionu se nacházejí praktické uložené 2 kusy nářadí. Pravá strana zase obsahuje čerpací stanici. Kamion se dá také uchopit jako kufřík a snadno přenášet, protože má rukojeť pro uchopení v horní části.

Kamion pro děti je vyhotoven v krásném červeném provedení, stejně jako autíčko McQueen, vypadají opravdu realisticky. Chlapci si díky nim zahrají nejen na závodníky, ale i na mechaniky. S přiloženým nářadím si mohou autíčko i kamion skládat a rozkládat. Souprava autíček je krásný dárek pro všechny kluky, kteří mají rádi rychlá auta, závody a hodiny plné zábavy. Funguje na 2 AA/LR6 baterie, které jsou součástí balení. Rozměry hračky jsou 38*16*20 cm, přičemž celková délka kamionu je 38 cm a jeho výška 20 cm.

Hra s autíčky je velmi oblíbená mezi nejmenšími chlapci už desítky let. Znají ji naši tatínkové, dědečkové i pradědové. Malí kluci si rádi hrají na závody, honičky nebo záchranné akce se svými dopravními prostředky. Cítí se při tom jako velcí dospělí, kteří řídí svá auta do práce. Taková hra však není jen zábavná, ale je také užitečná pro rozvoj dítěte. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s autíčky rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické myšlení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu38*16*20 cm
Celková výška20 cm
Rozměry balení49*15*21 cm
Celková délka38 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,4 kg
NoteBattery: 2 x AA/LR6 included
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.