Plyšový pejsek Caramel Les Amis-Chiot Kaloo 12 cm v dárkovém balení pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo hnědý plyšový pejsek caramel Les Amis-Chio je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Plyšový pejsek pro miminka má velikost 12 cm, je vyroben z jemného plyše a bezpečný pro hru nejmenší, ideální pro každou malou ručku. Pejsek je jemný a nadýchaný kamarád pro všechna miminka, které může díky zaručené francouzské kvalitě provázet již od porodu. Hračka pro nejmenší děti zachycuje jedinečnou vůni miminka, které se pak při hračce cítí jistě a bezpečně, intenzivnější si uvědomuje svou existenci v novém světě, mimo maminčina bříška. Má jemnou karamelovou barvu, která působí uklidňujícím dojmem a přichází v krásné dárkové krabičce, takže jí můžete obdarovat své nejdrahší bez starostí o dárkové balení.

Při hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Hra s plyšovými hračkami je základem pro vývin dětí, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti, rozvíjí jejich motoriku. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená i hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě měkký pejsek v karamelové barvě. Plyšová hračka pro nejmenší se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát oblíbeným společníkem při každodenní hře či oddechu vaše nejmenší.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky, pak je třeba nechat hračku volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • velikost 12 cm
  • ideální na mazlení nejmenších
  • v dárkové krabičce
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, pak volně usušit
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12 cm
Rozměry balení7*6,5*4,5 cm
Hmotnost0,12 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné