Plyšový medvídek Blue Denim-Mini Chubbies Kaloo 12 cm pro nejmenší modrý tmavý

Popis produktu

Kaloo tmavý plyšový medvídek Blue Denim-Mini Chubby je krásná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 12 cm, což je ideální rozměr pro všechny malé dětičky. Jeho zajímavé modré barevné provedení upoutá pozornost a podněcuje fantazii dětí. Plyšový medvídek pro nejmenší zabaví děťátko na dlouhou dobu, zachycuje jeho jedinečnou vůni. To je velmi důležité v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím hračky intenzivnější uvědomují svou existenci ve světě, mimo maminčina bříška. Z plyšového medvídka se může díky krásnému provedení a hebkému povrchu stát velmi rychle nejlepší kamarád vašeho miminka.

Hraní se s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i medvídek Kaloo. Kolekce Blue Denim od Kaloo má jedinečné návrhy a detaily, které jsou ideální pro každé miminko. Džíny a mikiny na plyšových hračkách jsou trendové a posouvají klasický design na vyšší úroveň. Při plyšových hračkách Kaloo není problémem dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit. Doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • medvídek v rozkošném modrém oblečení
  • hebká hračka z jemného plyše
  • vhodný pro nejmenší děti
  • velikost 12 cm
  • ideální na mazlení pro miminka
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • jedinečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12 cm
Rozměry balení10,5*9,5*10,5 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné