Plyšový medvídek vsáčku Zen-Doudou Kaloo světlomodrý pro nejmenší děti

Popis produktu

KALOO plyšový medvídek Zen-Doudou je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Medvídek má tvar panenky, šedo-modré barevné provedení. Rychlou oblibu plyšové hračky u každého miminka zaručí nejen něžné barvy, ale i jemňoučký povrch a praktický pytlík, do kterého můžete hračku svým ratolestem zabalit během cestování. Plyšový medvídek pro nejmenší zabaví děťátko na dlouhou dobu, je to nadčasová hračka z plyše. Zachycuje jedinečnou vůni miminka, což je velmi důležité v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím plyšové hračky pro nejmenší intenzivnější uvědomují svou existenci ve světě, mimo maminčina bříška.

Hraní se s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i medvídek KALOO. Při plyšových hračkách KALOO není problémem dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka KALOO je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Kolekce Zen od výrobce KALOO je charakteristická jemnými a něžnými barvami, které působí na nejmenší děti konejšivě a proto jsou hračky Zen oblíbenými společníky dětí při odpočinku.

KALOO je kvalitní francouzský výrobce, který se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky KALOO jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. KALOO dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách KALOO spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • měkký plyšový medvídek ve tvaru panenky
  • hebká hračka z jemného plyše
  • vhodný pro nejmenší děti
  • velikost 20cm
  • ideální na mazlení pro miminka
  • v praktickém kapse na cesty
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...