Plyšové bačkůrky s chrastítkem Zen-Booties Kaloo bílo-šedé pro nejmenší děti

Popis produktu

KALOO plyšové bačkůrky Zen-Booties jsou krásné dětské bačkůrky vhodné pro nejmenší děti od 0 měsíců. Dětské bačkůrky mají velikost 10cm, takže jsou ideální pro každé maličké miminko. Jsou vyrobeny z jemného a hebkého plyše, v pěkném barevném provedení a tvoří jejich dvě zvíŕatká: medvídek a zajíček. Uvnitř dětských pantoflíčků se nachází chrastítko, takže dítě při každém pohybu slyší jemné zvuky a rozvíjí tak svůj sluch, orientuje se na vnější svět. Plyšové bačkůrky pro nejmenší jsou zabalené v pěkném dárkovém balení, takže jimi můžete obdarovat své nejbližší bez starostí o dárkovou krabičku.

Plyšové boty pro miminka jsou nádherným produktem z kolekce Zen od výrobce KALOO, která je charakterizována jemnými a něžnými barvami. Ty na nejmenší děti působí uklidňujícím, při takových barvách velmi rády odpočívají. V prvních týdnech života jsou děti velmi citlivé na všechny vnější podněty, rozvíjejí se všechny smysly. Hmatovou citlivost pomáhají rozvíjet i jemné plyšové botičky KALOO. Při botách se netřeba bát, že jejich děťátko bude ochutnávat nebo zkoumat jiným způsobem. Každý produkt KALOO je totiž testován a splňuje i ty nejvyšší standardy, proto je hra, ale i ochutnávání dětí maximálně bezpečné.

KALOO je francouzský výrobce, který se již více než 16 let zabývá výrobou plyšových hraček a doplňků s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky a doplňky KALOO v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské boty se dají velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita bačkůrek, bez použití bělidel a změkčovačů.

Vlastnosti

  • hebké měkké botičky z plyše
  • vhodné pro nejmenší děti
  • jemné barevné provedení
  • uvnitř mají jemné chrastítko
  • velikost 10cm, ideální pro každou dětskou nožku
  • v dárkovém balení
  • praní při 30 °
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu10 cm
Rozměry balení10,5*9,5*10,5 cm
Barvašedá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné