Plyšová ovečka Vanille Les Amis-Agneau Kaloo 19 cm v dárkovém balení pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo malá plyšová ovečka Vanille Les-Amis Agneau je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Plyšová ovečka pro miminka má velikost 19 cm, je vyrobena z jemného plyše a bezpečná pro hru nejmenší. Ovečka je jemný a nadýchaný kamarád pro všechna miminka, které může díky zaručené francouzské kvalitě provázet již od porodu. Má něžnou bílou barvu, která působí uklidňujícím dojmem a přichází v krásné dárkové krabičce, takže jí můžete obdarovat své milované bez starostí o dárkové balení. Hračka pro nejmenší děti zachycuje jedinečnou vůni miminka, které se pak při hračce cítí jistě a bezpečně, intenzivnější si uvědomuje svou existenci v novém světě, mimo maminčina bříška.

Hra s plyšovými hračkami je základem pro vývin dětí, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti, rozvíjí jejich motoriku. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná právě měkká ovečka Kaloo . Při hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Plyšová hračka pro nejmenší se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát oblíbeným společníkem při každodenní hře či odpočinku.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky, pak je třeba nechat hračku volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • velikost 19 cm
  • ideální na mazlení nejmenších
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, pak volně usušit
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12 cm
Rozměry balení7*6,5*4,5 cm
Hmotnost0,12 kg
Barvabílá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné