Kadeřnice s elektronickým vysoušečem vlasů My Beauty Hair Set Smoby s kulmou kartáčem hřebenem a doplňky do vlasů

Popis produktu

Elektronický vysoušeč vlasů My Beauty Hair Set od francouzského Smoby přinese všem dětem a zejména holčičkám od 3 let spoustu radostných zážitků při hře na povolání kadeřnice. Bohatá 10dílná sada doplňků obsahuje elektronický vysoušeč, který dokáže svítit a vydávat zvuk, 2 vyměnitelné nástavce, kartáč a hřeben na vlasy, kulmu, 2 gumičky a 2 sponky do vlasů. Kadeřnická sada působí elegantně, je vyrobena z kvalitního a jemného plastu se zaoblenými hranami, bezpečného pro hru dětí.

Dívky si díky těmto kadeřnickým doplňkům mohou otevřít vlastní salon krásy. Hravým způsobem objevují svět dospělých, učí se, k čemu slouží jednotlivé doplňky a jak se správně používají. Při hře se sourozenci a kamarádkami si rychle zlepšují komunikační a jazykové schopnosti, rychleji se socializují a získávají zdravé sebevědomí. Manipulací s doplňky si zlepšují také jemnou motoriku, soustředění a logické myšlení. Elektronický fén funguje na 2 baterie typu AAA/LR03 (nejsou součástí balení).

Francouzský Smoby je přední výrobce kvalitních plastových hraček pro děti každého věku. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu14*5*13 cm
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Hmotnost151 g
Note2x LR03/AAA batteries not included
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.