Dřevěná kachnička na tahání Pull along Animal Duck Eichhorn se zvukem a pohyblivými částmi od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná kačenka na tahání Pull-along Animal Duck od německé značky Eichhorn je vynikající dárek pro všechny chlapce a dívky již od 12 měsíců. Dřevěná kachnička se šňůrkou na tahání je vyrobena z prvotřídního březového dřeva v krásném oranžovo-žlutém provedení. Při tahání dokáže vydávat mechanický zvuk kvákání, díky čemuž ihned nadchne každé dítě, které se potěší i odpor hlavě a pohyblivým křidélkům. Díky 4 kvalitním kolečkům mohou děti táhnout kachničku kamkoliv s sebou. Výška kachničky je 17 cm.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Originální kachnička v sytých barvách pomohou dětem s rozlišováním barev a rozpoznáváním nových zvuků. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší oblibě a díky prvotřídnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná kachnička se zvukem
  • pohyblivé části
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
Rozměry produktu16,5 cm
Celková výška17 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.