Kabelka s kosmetikou My Beauty Bag Smoby s popruhem přes rameno a 6 doplňků

Popis produktu

Kabelka s kosmetikou My Beauty Bag od francouzské značky Smoby umožní dívkám od 3 let mít vždy po ruce svou oblíbenou kosmetiku. Okouzlující kabelka v jemném růžovém provedení je vyrobena z měkké umělé kůže, díky ramennímu popruhu je příjemná pro každodenní nošení. Uvnitř kabelky se nachází 2 přihrádky, do kterého se vejde 6 stylových doplňků, mezi kterými je černá rtěnka, tuba s krémem na ruce, modré pouzdro na karty, kreditní karta, doklad o totožnosti a plastový chytrý telefon.

Kosmetické doplňky a chytrý telefon jsou repliky, působí realistickým dojmem a jsou maximálně bezpečné pro hru dětí. Díky praktické kabelce si mohou holčičky doplňky sbalit a vzít na procházku či návštěvy ke kamarádkám. Při hře se naučí, k čemu slouží jednotlivé kosmetické doplňky a jak se správně používají. Rozvíjejí si komunikační a jazykové schopnosti, rychleji se socializují a získávají pocit zodpovědnosti. Manipulací s doplňky si zlepšují jemnou motoriku, soustředění a logické myšlení. Rozměry kosmetické kabelky jsou 18*7*18 cm.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce prvotřídních plastových hraček pro děti každého věku. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu18*7*18 cm
Rozměry balení18*6*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.