Jídelní židle Highchair Natur D'Amour Baby Nurse Smoby s 2 doplňky pro 42 cm panenku od 18 měsíců

Popis produktu

Jídelní židle Highchair Natur z oblíbené kolekce Baby Nurse představuje skvělý doplněk pro panenky, který potěší zejména holčičky od 18 měsíců. Židle je vhodná pro panenku o maximální velikosti 42 cm. Nádherné provedení v jemných pastelových barvách bílé a růžové v kombinaci s francouzským designem potěší děti na první pohled. Vysoká opěrka židle zajistí, že panenka bude sedět stabilně a na jídelním pultíku ji malá maminka pohodlně nakrmí. V přední části židle je umístěna hra s provlékáním barevných kroužků a ve spodní části se nachází praktický úložný prostor, do kterého si mohou uložit různé příslušenství a doplňky k panence.

Při krmení panenky je holčičce k dispozici modrý talířek a velká lžička. Jídelní židle je vyhotovena z pevných plastových materiálů, odolných a zároveň sametově jemných na dotek. Tento doplněk k panenkám je výborným dárkem pro holčičky, které si rády hrají s panenkami, krmí je a starají se o ně. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností, získávají pocit zodpovědnosti a přibližují se světu dospělých. Rozměry jídelní židle jsou 34*46*65 cm. Panenka není součástí balení.

Francouzský Smoby je přední výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjejí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu34*46*65 cm
Rozměry balení36*11*52 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvahnědá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.