Jídelní židle Nursery Écoiffier s doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Jídelní židle Nursery pro panenku od francouzského Écoiffier je originální hračka, se kterou se zabaví děti již od 18 měsíců. Krásné barevné provedení v růžových odstínech v kombinaci s francouzským designem potěší děti na první pohled. Opěrka židle zajistí, že panenka nespadne a na jídelním pultíku ji malá maminka snadno nakrmí. Ve spodní části židle děti najdou praktický úložný prostor, kde mohou odložit různé příslušenství a doplňky k panence.

Při krmení panenky jsou dětem k dispozici praktické lžičky, lahvička s dudlíkem a ohřívačem. Jídelní židle je vyhotovena z kvalitních plastových materiálů, odolných a zároveň jemných na dotek. Tento doplněk k panenkám je výborným dárkem pro holčičky, které si rády hrají s panenkami, krmí je a starají se o ně. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových schopností, získávají pocit zodpovědnosti a přibližují se světu dospělých. Rozměry jídelní židle jsou 26*24*30 cm, přičemž celková výška je 30 cm. Panenka není součástí balení.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu26*24*30 cm
Celková výška30 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,63 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné