Jídelní souprava s taškou Mealtime set Mon Grand Poupon Corolle pro 36-42 cm panenku od 24 měs

Popis produktu

Jedinečná jídelní souprava s taškou Mealtime set pro panenku Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle nesmí chybět žádné panence Corolle o rozměrech 36-42 cm. Jako jediný eshop na trhu vašim dětem přinášíme tuto skvělou soupravu na oběd s originálním francouzským designem, která v sobě ukrývá až 6 doplňků pro panenku - podbradník, sušenku, pohár, talíř, lžičku a krásnou tašku, díky které budou mít děti celou jídelní sadu vždy pohromadě. Tato jídelní souprava si děti okamžitě získá díky rozkošnému potisku, krásným barvám a důkladně propracovaným detailům. Díky této sadě doplňků pro panenku Corolle bude každá hra s voňavou panenkou nezapomenutelná a dětem přinese množství zážitků.

Do detailů propracovaná jídelní souprava Mealtime set se 6 doplňky je vyrobena z prvotřídních materiálů, které jsou příjemné na dotek a už od prvního momentu zpestří každou hru s panenkou, která rozvíjí dětskou fantazii, ale i komunikační schopnosti. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mj poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Přesvědčte se o tom sami díky této krásné jídelní soupravě s doplňky.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • jídelní souprava Mealtime set
  • se 6 doplňky na krmení
  • pro panenky s velikostí 36-42 cm
  • od 24 měsíců
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Vhodné pro panenku36 - 42 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.