Jídelní souprava ze skla Duralex Eucalyptus Glass Meal Beaba z vysoce kvalitního temperovaného materiálu od 36 měsíců

Popis produktu

Oblíbená francouzská značka Beaba spojila síly se známým výrobcem Duralex a výsledkem je jediná jídelní souprava svého druhu na světě. Třídílná jídelní souprava ze skla Duralex Eucalyptus Glass Meal Beaba v krásných barvách je vyrobena přímo ve Francii a je ztělesněním všeho, co děti k jídlu potřebují. Ikonická souprava k jídlu pro děti od 36 měsíců sestává z talíře, misky a sklenice a do vaší kuchyně přinese nejen funkčnost, ale i moderní, ergonomický design. Prvotřídní tvrzené sklo Duralex je doplněno o silikonové protiskluzové podložky pod misku a talíř, což zaručuje přilnavost ke stolu a zabraňuje nehodám.

Jídelní souprava Duralex Eucalyptus Glass Meal Beaba z temperovaného skla má ergonomické tvary, které dětem umožňují jíst i bez pomoci rodičů. O bezpečnost během každého jídla se postará i zdraví neškodný, bezpečný materiál, který je odolný vůči poškrábání a neuchovává na svém povrchu žádný zápach ani skvrny. 100% záruku kvality do vaší domácnosti s děťátkem přináší partnerství se společností Duralex, jakož i prvotřídní hrubý silikon bez BPA. Jídelní soupravu bez silikonových částí můžete mýt v myčce nádobí.

Oblíbená francouzská značka Beaba těší svými výrobky rodiny s dětmi již od roku 1989. Patentovaný systém výrobků Beaba přináší do domácností designově pěkné a kvalitní produkty, které splňují nejvyšší kritéria kvality. Široký výběr produktů značky Beaba oceňují spokojení rodiče, ale i odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba jsou výsledkem společné práce šikovných designérů a jejich jediným cílem je uspokojit potřeby náročných rodičů.

Vlastnosti

  • 3dílná jídelní souprava
  • pro děti od 36 měsíců
  • z temperovaného skla a kvalitního silikonu
  • BPA free
  • ergonomický francouzský design
  • prvotřídní kvalita
  • vyrobeno ve Francii
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktuø7*7 cm / ø12*6 cm/ ø18*5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,16 kg / 0,25 kg / 0,34 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.