Jídelní souprava se salátem 100% Chef Écoiffier tečkovaná s hrnci a potravinami 43 doplňků od 18 měsíců

Popis produktu

Jídelní souprava se salátem 100% Chef od francouzského Écoiffier představuje skvělou sadu doplňků pro všechny malé kuchaře již od 18 měsíců. Mezi 43 doplňky děti najdou talířky, vidličky, nožíky, pohárky, lahvička s olivovým olejem a octem, pepřenka, konzerva s emblémem hrášku, dóza s emblémem oliv, 2 menší hrnce s pokličkou (červený a zelený), větší šedý rendlík s pokličkou, nádoba na míchání ingrediencí, kousky rajčat, salátové listy, pekáč s kuřátkem a květináč s bylinkou. Spolu s nimi si chlapci i dívky ještě více užijí hru na profesi kuchaře, díky těmto doplňkům si doplní zásoby ve svých kuchyňkách, restauracích, obchůdcích i kavárnách. S doplňky se dá hrát i samostatně. Repliky potravin a doplňků jsou velmi realistické, jejich veselé barvy podněcují v dětech rozvoj fantazie a kreativity.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob, jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjejí si i logické myšlení. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých. Dále se prostřednictvím soupravy potravin pro děti rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, pestré barvy ozdobí každý dětský pokojíček.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu70*30*13 cm
Rozměry balení49*10*36 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,0 kg kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.