Jídelní souprava Silicone Nesting Bowl Set Beaba Sage Green Cotton Misty Green ze silikonu 3dílná zeleno-šedo-bílá od 4 měsíců

Popis produktu

Jídelní souprava Silicone Nesting Bowl Set z dílny prestižní francouzské značky Beaba představuje vše, co k prvnímu skutečnému jídlu dětičky a rodiče potřebují. Třídílná jídelní souprava v odstínech zelené a béžové barvy sestává ze 3 hlubokých misek různých velikostí. Tato jídelní souprava Beaba je speciálně navržena pro potřeby dětiček, které začínají samostatně jíst a je vhodná pro miminka již od 4 měsíců.

Celá jídelní sada je vyrobena z kvalitního hrubého silikonu, který je zároveň nerozbitný a pro děti jako stvořený. Oblé a vyvýšené tvary dětského nádobí zajistí snadné nabírání jídla a rodiče jistě potěší přísavky na miskách, které je udrží během jídla na místě. Silikonovou jídelní soupravu doporučujeme pro zachování kvality mýt ručně nebo v myčce na jemném programu.

Prestižní francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Designéři značky Beaba si při navrhování nových produktů dávají záležet na tom, aby nové pomůcky splňovaly kritéria nejvyšší kvality. Všechny produkty péče o děti jsou jednoduché na použití a jsou každoročně oceňovány i odbornými porotami.

Vlastnosti

  • 3dílná jídelní souprava pro děti
  • pro miminka od 4 měsíců
  • z nerozbitného materiálu
  • s praktickými přísavkami
  • moderní francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

Věk4 měsíce
PůvodVyrobeno ve Francii
Objem L150 ml + 340 ml + 580 ml
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.